Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
Big Chefs Suadiye
Suadiye
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
Bağdat Caddesi Çatalçeşme Mahallesi No: 497/A Kadıköy
Telefon : 216 410 2700
Fax : 216 410 2737
Açık Olduğu saatler :
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 


 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
CAFE SUISSE
Cafe Suisse İsviçre, Türk ve uluslararası mutfaklardan örnekler sunuluyor. Peynir seçenekleri, omlet büfesi, kekikli mantardan deniz mahsullerine uzanan salatalar, ekmek, kruvasan, makarna, et, tavuk ve balık çeşitleri, kaşar kaplı et madalyon ve krema soslu tavuk gibi spesiyaller, tatlılar.
Devamı  
 
CAFE DU LEVANT
19. yüzyılda İstanbul’da bulunan “Lengerhane” Osmanlı imparatorluğu sanayisinin simgesi olan Haliç Tersanesi’ne “lenger” (Lenger: Gemiyi yerinde tutmak için denize atılan zincir ve ucundaki çıpaya verilen isim.) döküm atelyesi olarak hizmet veriyordu.
Devamı  
 
SANSENDO
Dünya mutfağının en enfes tatlarını denemek için dünyayı dolaşmanıza gerek yok. Tatmak istediğiniz lezzete karar verin gerisini SANSENDO...
Devamı  
 
ZANZİBAR
Adını Afrika’daki bir ada ülkesinden alan, 12 yıldır Teşvikiye Milli Reasürans Çarşısı’nda faliyet gösteren Cafe Zanzibar, İstanbulluların vazgeçilmez mekanı olmaya devam ediyor. Zengin mutfağı, güler yüzlü personeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile bir İstanbul klasiği haline gelen mekan,
Devamı  
 
PALMA D'ORO
Kapalı Kış Bahçesi ile giriş katı Cafebar olarak hizmet eden, birinci katında şömine başında piyano eşliğinde yemek yenebilen, ikinci katında özel gruplara ayrılan yemek odaları ve çok kişili yemeklere uygun masa düzeni bulunan mekanın ayrıca yaz ve bahar dönemlerinde kullanılan bir Taras barı da bulunuyor.
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Yağışlı 17.7 C
Pazar

Kuvvetli Sağanak Yağış 17 C
Pazartesi

Kuvvetli Sağanak Yağış 15 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE