Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
Big Chefs Suadiye
Suadiye
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
Bağdat Caddesi Çatalçeşme Mahallesi No: 497/A Kadıköy
Telefon : 216 410 2700
Fax : 216 410 2737
Açık Olduğu saatler :
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 


 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
VAROULKO REINA
Atina'nın Michelin yıldızlı şefi Lefteris'in özel lezzetleri 2008 yazında İstanbullularla buluşuyor. Tüm dünyada deniz ürünleri hazırlamakta "öcü" ve "sihirbaz" olarak tanınan şef Lefteris, tüm ustalığını Reina'da açılan Varoulko'da sergiliyor.
Devamı  
 
BURGER NOODLE KITCHEN
Devamı  
 
CHARLOTTE BISTRO
Önceleri Markiz pasajında hizmet veren Charlotte, yeni konsepti Charlotte Bistro’yu Pera’da açtı.Dekorasyonu,özgün tavrı ve doyumsuz lezzetleri, size kendinizi özel hissettirecek zevkli sunumları ve gurme mönüsü ile Pazar hariç hergün saat 10.00 ile 02.00 arası hizmetinizde.
Devamı  
 
VERANDA GRILL&BAR
Akdeniz mutfaklarından oluşan mönüsü, leziz kokteylleri ve panoramik manzarasıyla canlı müzik eşliğinde vakit geçirebileceğiniz keyifli bir mekan. Mayıs-Ekim ayları arasında 10.00-00.00 saatlerinde hizmet veriyor.
Devamı  
 
PAUL CAFE
Paul-Nişantaşını anlatmadan sizlere Paul hakkında ön bilgi vermek istiyoruz. 1889’da Fransa’ da kurulan küçük bir fırınla işe başlayan 110 yıllık bir geçmişi var. Geleneksel fırıncılık ve pastacılık kültürünün korunması ile ilgili ilkelerinden ödün vermeyen bir işletme geleneğini beraberlerinde bugüne taşımaya çalışmışlar.
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Bilinmiyor 20.5 C
Cumartesi

Parçalı Bulutlu 24 C
Pazar

Parçalı Bulutlu 25 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE