Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
Big Chefs Suadiye
Suadiye
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
Bağdat Caddesi Çatalçeşme Mahallesi No: 497/A Kadıköy
Telefon : 216 410 2700
Fax : 216 410 2737
Açık Olduğu saatler :
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 


 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
PANAROMA
Mum ışığında boğanız ışıldayan gece manzarası, Türk, Osmanlı ve dünya mutfaklarından özenle oluşturulmuş mönüsü ile vazgeçilmez bir mekan olan Panorama Restaurant’ta mönüden seçeceğiniz özel şaraplar gecenize eşlik ediyor. Haftanın her günü canlı müzik dinleyebileceğiniz mekanın mönüsünü Şef Sedat Özkan hazırlıyor…
Devamı  
 
LUCCA
Lucca günün her saatine hitap eden, sabahları gazete okuyup espresso veya hot chocolate içebileceğiniz, günlük taze patisserieler ve özel çay ve kahve listesinden yararlanabileceğiniz, işten ara verip öğlen çok şık bir yemek yiyebileceğiniz,
Devamı  
 
PAFULI
O zamanlar Karadeniz yemekleri İstanbul'da hiçbir Restoranda yokmuş. "Gelsin doğadan Karalahanalar, pazılar, mısır unları, tereyağlar; yapılsın güzelim Karadeniz yemekleri " demiş ailenin büyüğü ve fikir babası Yaşar Tezcan. Bu arada tabii ki balıklar da unutulmamış.
Devamı  
 
HILDE
Maslak-Sarıyer istikametinden giderken Kilyos tabelasından girip, Orman Fakültesi-Bahçeköy yolundan ilerleyin. Yolun sağında Hilde’nin tabelasıyla karşılaşacaksınız. Alman Misafir Evleri’nin İstanbul’daki bir uyarlaması olan Waldhotel / Restaurant Hilde 16. yılında da hala ilk günkü heyecanı ile hizmetinizde.
Devamı  
 
FLAMM
Asmalı Mescid’e yeni bir renk getiren Flamm, özgün dekorasyonu, enternasyonel mutfağı ve günlük spesiyaliteleri ile hazırlanan mönüsü yanı sıra iddialı hizmet kalitesi ile konuklarını ağırlıyor.
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

C
Perşembe

C
Cuma

C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE