Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
Big Chefs Suadiye
Suadiye
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
Bağdat Caddesi Çatalçeşme Mahallesi No: 497/A Kadıköy
Telefon : 216 410 2700
Fax : 216 410 2737
Açık Olduğu saatler :
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 


 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
Big Yellow Taxi Benzin - KOŞUYOLU
Devamı   1 Yorum   
 
VENTA DEL TORO
Tünel'den Karaköy'e inerken Venta Del Toro'nun gözünüze çarpmaması çok zor. Rengarenk görünümü çevresine bile değişik bir enerji yayıyor. Venta Del Torro "Boğanın yeri" anlamına gelmekte ve evet bildiniz burası sevimli bir İspanyol lokantası. Mekanın dekorasyonunda ünlü İspanyol mimar Gaudi'den esinlenilmiş ve duvarlardaki mozaikler görülmeye değer.
Devamı  
 
FERİYE
19.yy Osmanlı Mimarisi Klasiği Feriye Karakolu, Boğaziçi’nde ağırladığı misafirlerini ister istemez geçmişe götürüyor. Aynı zamanda da günümüzün damak tadına yönelik otantik mutfak kültürünü de post modernist bir anlayışla evrensel boyutlara taşıyor.
Devamı  
 
AGORA
Osmanlı çinileri tarzında yapılmış olan tezgahta sunulan açık büfenin yanı sıra a la carte mönü de var. Türk ve Asya mutfağı ağırlıklı olmasına rağmen, Agora'da uluslararası yemekler de sunuluyor. Sıcak havalarda terasta servis yapılırken Pazar günleri de canlı müzik eşliğinde brunch veriliyor.
Devamı  
 
ALL SPORTS CAFE
Gençleri ve spor meraklılarını farklı dekorasyonu ile çekmeyi başaran bu mekanda hafif bir şeyler atıştırabilir, ve zengin kahve çeşitlerinden tadabilirsiniz. All Sports'un salata çeşitleri çok zengin. Spanish Kafe'siyle ünlü All Sports, Pazar günü 10.00-22.00, diğer günler 10.00-24.00 saatleri arasında hizmet vermekte.
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Az Bulutlu 27.8 C
Cuma

Az Bulutlu 32 C
Cumartesi

Bilinmiyor 32 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE