Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
Big Chefs Suadiye
Suadiye
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
Bağdat Caddesi Çatalçeşme Mahallesi No: 497/A Kadıköy
Telefon : 216 410 2700
Fax : 216 410 2737
Açık Olduğu saatler :
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 


 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
TURBULENCE
İstanbul’un en nezih semtlerinden biri olan Florya’da hizmet veren Turbulence Restaurant, ambiyansı, kendine özgü şık konsepti ve zengin dünya mutfağı menüsü ile bin bir çeşit tatlarda sizlerle buluşuyor. Eşsiz hava alanı manzarası ile geçirilen zaman daha da keyifli hale geliyor.
Devamı  
 
PARSİFAL
Parsifal Beyoğlu Kurabiye Sokak’ta 6 yıldır vejetaryenlere ve doğal beslenmeyi tercih edenlere hizmet veriyor. Beyoğlu’na gelenlerin uğrak yeri Parsifal, yorulmadan yemek yiyip bir şeyler içmek isteyen bilinçli bir topluluk tarafından tercih ediliyor.
Devamı  
 
PAUL CAFE
Paul-Nişantaşını anlatmadan sizlere Paul hakkında ön bilgi vermek istiyoruz. 1889’da Fransa’ da kurulan küçük bir fırınla işe başlayan 110 yıllık bir geçmişi var. Geleneksel fırıncılık ve pastacılık kültürünün korunması ile ilgili ilkelerinden ödün vermeyen bir işletme geleneğini beraberlerinde bugüne taşımaya çalışmışlar.
Devamı  
 
QUENTE SORTIE
Farklı tatları denemeyi ve lezzet deneyimlerini özel bir zevk haline getirmeyi sevenler için, İstanbul’da yeni bir mekan hayat buluyor. İstanbul’un gözde mekanlarından Sortie’nin içinde yer alacak olan QUENTE, Türkiye’de orjinal Brezilya mutfağını (Churrascaria) sunan ilk ve tek mekan olacak.
Devamı  
 
ÇUKURKEYİF BAHÇE
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

C
Cuma

C
Cumartesi

C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE