Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
Big Chefs Suadiye
Suadiye
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
Bağdat Caddesi Çatalçeşme Mahallesi No: 497/A Kadıköy
Telefon : 216 410 2700
Fax : 216 410 2737
Açık Olduğu saatler :
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 


 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
ELIO NİŞANTAŞI
İstanbul'un en gözde merkezlerinden Nişantaşı'na yeni bir soluk getirme hedefiyle yola çıkan Elio, 15 Mart'ta kalite ve lezzeti aynı mekanda arayanlara kapılarını açtı...
Devamı  
 
TGI FRIDAY'S BAĞDAT CADDESİ
Mekânın tam ortasında bulunan geniş bar, TGI Friday's'teki eğlencenin ana damarını oluşturuyor. Yerel (!) renklerdeki kıyafetleri ve her yerlerinden sarkan rozetleriyle TGI Friday's'in bol ödüllü barmenleri, buranın yemekleri dışında; barının da müdavimlerinin olmasındaki en önemli etken. Hazırladıkları ilginç ve asla malzemeden çalınmamış kokteyllerine komik hikayeler ve kahkahalar eşlik ediyor.
Devamı  
 
CAFE CADDE
Cadde, Şaşkınbakkal’ın merkezinde konumlanması, geniş bir yelpazede sunulan menüsü ve kaliteli hizmeti ile sadece Anadolu yakasında oturanların değil; karşı yakadan gezmeye gelenlerin de bildiği ve özellikle orta yaşın tercih ettiği bir mekan.
Devamı  
 
THE HOUSE CAFE TEŞVİKİYE
Eski bir Nişantaşı evinin "cafe"ye dönüştürülmesiyle oluşan The House Cafe Teşvikiye adını da buradan alıyor. Konumu itibarıyla iş adamlarının, sanatçıların ve gazetecilerin uğrak yeri haline gelen mekan öğle saatlerinde adeta dolup taşıyor.
Devamı  
 
TURBULENCE
İstanbul’un en nezih semtlerinden biri olan Florya’da hizmet veren Turbulence Restaurant, ambiyansı, kendine özgü şık konsepti ve zengin dünya mutfağı menüsü ile bin bir çeşit tatlarda sizlerle buluşuyor. Eşsiz hava alanı manzarası ile geçirilen zaman daha da keyifli hale geliyor.
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Açık 30.5 C
Çarşamba

Parçalı Bulutlu 32 C
Perşembe

Bilinmiyor 31 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE