Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
Big Chefs Suadiye
Suadiye
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
Bağdat Caddesi Çatalçeşme Mahallesi No: 497/A Kadıköy
Telefon : 216 410 2700
Fax : 216 410 2737
Açık Olduğu saatler :
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 


 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
PAPERMOON
Dünyanın en ünlü İtalyan lokantalarından Paper Moon’un İstanbul Şubesi 1996’da açıldı. Yirmi beş yıl önce Milano’da kurulan bu şık lokantanın bir şubesi de New York’tadır.Paper Moon’un yıllar içinde hiç eksilmeyen uluslararası başarısı, lokantanın adını güzel bir akşam yemeğiyle özdeş hale getirmiştir.
Devamı  
 
ITSUMI REINA
Japon yemeklerinin özünde yatan beş temel lezzet; şeker, tuz, sirke, soya sosu ve miso'dur. Eski Japon aşçılarının becerisiyle bu beş temel lezzet, Japon yemeklerinde beş temel tada dönüşmüştür.
Devamı  
 
Mutfak Sanatları Akademisi (MSA)
2004 yılında kurulan Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), verdiği ayrıcalıklı eğitim ile bugün dünyanın en iyi aşçılık okulları arasında gösteriliyor...
Devamı  
 
NAPOLITANA
Sabah saat 10.00'dan gece 23.00'e kadar hizmet veren restaurantın mönüsünde ince pizza, makarna ve salata çeşitleri yer alıyor. Dört peynirle pizza, limon soslu tavuk, pesto soslu makarna ve dürül çeşitleri özellikle tavsiye ediliyor. 24 saat içki servisinin mümkün olduğu restaurantta fiyatlar şaşırtıcı bir biçimde uygun
Devamı  
 
Leb-i Derya Richmond
İstanbul'un en hareketli merkezlerinden İstiklal Caddesi'nin en hoş sürprizi, Leb-i derya Richmond... Sadece bir kaç kat yukarıda, beklenmedik bir keyif ve lezzet mabedi.
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Bilinmiyor 13.6 C
Pazar

Bilinmiyor 20 C
Pazartesi

Kuvvetli Sağanak Yağış 14 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE