Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
Big Chefs Suadiye
Suadiye
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
Bağdat Caddesi Çatalçeşme Mahallesi No: 497/A Kadıköy
Telefon : 216 410 2700
Fax : 216 410 2737
Açık Olduğu saatler :
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 


 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
ARKA BAHÇE
Mekan özellikle akşamları bastıran mistik atmosferiyle pek çok kişiyi kendine bağladı. Sık sık çalan etnik müzikler mistik havayı daha da yoğunlaştırıyor. Arka Bahçe'ye en çok uyan yemek; patates kızartması ve bira.
Devamı  
 
PORTO ANTİCO
Fesleğenli, domatesli, patlıcanlı ve truffle mantar yağlı gibi birçok farklı çeşidi olan benzarsiz Focaccia`ların yanı sıra sebzeli tart, sebzeli orba, özel salatalar ve lezzetli tatlılar sizleri bekliyor.
Devamı  
 
HAVUZLU LOKANTA
Yaklaşık 40 yıllık mazisiyle, müşterilerine pazar dışında her gün 08:30-18:00 saatleri arasında hizmet veren bu mekan, Türk ve Osmanlı mutfağından seçme lezzetler sunuyor.
Devamı  
 
LE MELANGE
Le Melange Lounge&Bar klasik ama modern dekorasyonunu, İstanbul’un doğu ve batı izlerini bir arada taşıyan silüetiyle birleştiren, samimi ve eğlenceli bir mekân. Farklı lezzet ve renkleri şiirselleştiren mükemmel bir ‘karışım’. Zengin yiyecek ve içecek mönüsüyle, birbirine yakışan lezzetleri, misafirlerinin deneyimlerine sunuyor.
Devamı  
 
PAUL CAFE
Paul-Nişantaşını anlatmadan sizlere Paul hakkında ön bilgi vermek istiyoruz. 1889’da Fransa’ da kurulan küçük bir fırınla işe başlayan 110 yıllık bir geçmişi var. Geleneksel fırıncılık ve pastacılık kültürünün korunması ile ilgili ilkelerinden ödün vermeyen bir işletme geleneğini beraberlerinde bugüne taşımaya çalışmışlar.
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Bilinmiyor 11.3 C
Cuma

Kuvvetli Sağanak Yağış 13 C
Cumartesi

Çok Bulutlu 14 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE