Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
MEZZALUNA Ataköy Plus
Ataköy
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
A Plus AVM
Telefon : 0 212 661 17 97
Fax : 0 212 661 77 96
Açık Olduğu saatler :
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 


 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
AL JAMAL
Al Jamal, İstanbul’un Orta Doğu kültüründen esinlenerek yaratılan yeni belki de bu anlamda ilk restaurantı... Bedevi ve Kuzey Afrika kültürlerinden esinlenerek yola çıkılan Al Jamal, keyifli bir atmosfer ve orta doğu lezzetlerinin en iyisini arayanların ortak noktası.
Devamı  
 
MİKLA
İstanbul sosyetesi bir süredir Mehmet Gürs'e ait Mikla'dan söz ediyor. Rezervasyonlar en az bir hafta önceden yapılıyor. Mikla, The Marmara Pera Hotel'in teras katında. Mutfakta Türk ve İskandinav mutfağının etkileri var. Rafine yiyecek ve içecek konseptini benimseyen Mikla'da balık ve kuzu eti ağırlıkta...
Devamı  
 
PUNTO
Mirror'ın sahiplerinin İstinye Park'taki yeni mekanı. İtalyan mutfağı ağırlıklı. En çok Carpicciosa piza tercih ediliyor. Yirmibir çeşit çeşit pizzanın yanı sıra makarnalar da var. Fast food mantığında ama servis porselen tabaklarda yapılıyor. Mekanın kapasitesi 150 kişilik...
Devamı  
 
POLAT CHAMPIONS
Polat Renaissance İstanbul Hotel bünyesinde konuklarını ağırlayan Polat Champions Bar, sıcak atmosferi ve her yaşa hitap eden aktiviteleriyle sizleri bekliyor. Amerika ve Meksika mutfağından özgün lezzetlerin sunulduğu bu eğlenceli mekanda, hafta içi stand-up gösterileri, hafta sonu sürpriz konser programları, dev ekranda lig ve kupa maçlarıyla geceleriniz renkleniyor.
Devamı  
 
THE BRASSERIE
Ceylan InterContinental Istanbul’da hizmet veren The Brasserie Restaurant değerli konuklarını her Pazar 12:00- 15:00 saatleri arasında canlı caz müziği eşliğinde çok özel brunch lezzetleriyle buluşturuyor.
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Çok Bulutlu 18 C
Cumartesi

Bilinmiyor 14 C
Pazar

Çok Bulutlu 12 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE