Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
MEZZALUNA Ataköy Plus
Ataköy
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
A Plus AVM
Telefon : 0 212 661 17 97
Fax : 0 212 661 77 96
Açık Olduğu saatler :
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 


 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
MİKLA
İstanbul sosyetesi bir süredir Mehmet Gürs'e ait Mikla'dan söz ediyor. Rezervasyonlar en az bir hafta önceden yapılıyor. Mikla, The Marmara Pera Hotel'in teras katında. Mutfakta Türk ve İskandinav mutfağının etkileri var. Rafine yiyecek ve içecek konseptini benimseyen Mikla'da balık ve kuzu eti ağırlıkta...
Devamı  
 
SWISS RESTURANT
İstanbul'un en güzel semtlerinden biri olan Yeniköy’ün birbirinden şık kafe ve restoranlarından biri de Swiss Restaurant. Burada İsviçre mutfağından yemekler sunuluyor. Viyana Şinitzel, Fırında Ördek, Frankfurter Izgara, Portakal Soslu Kuzu Bonfile, Cordon Bleu… Önceden haber verildiği takdirde tavşan da seçenekler arasına eklenebiliyor.
Devamı  
 
Çöpçü - Ümraniye Şubesi
Ege’nin çöp şişinin tadından artık İstanbullular da mahrum kalmıyor.
Devamı  
 
L’ENTRECOTE DE PARIS SORTIE
Sortie’nin karşısında, Sapphire’nin ikinci katılda yer alan L’entrecote de Paris, nefiz antrekotun yanı sıra lezzetli fajitaları, lamb chops, t-bone steak, hamburger, salatalar ve nefis tatlı seçeneklerini bulabilirsiniz.
Devamı  
 
LİMONLU BAHÇE
Şehir yanıbaşınızda ama gürültüsü taa uzaklarda! Hamakta uzanmanın, puf puf minderlerde sohbetin ve limontanın dayanılmaz keyfi... Fransız Sokağından İstiklal Caddesine çıkarken hemen sol tarafınızda kalan Limonlu Bahçe müşterilerini bambaşka bir atmosfere götürüyor...
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

C
Salı

C
Çarşamba

C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE