Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
MEZZALUNA Ataköy Plus
Ataköy
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
A Plus AVM
Telefon : 0 212 661 17 97
Fax : 0 212 661 77 96
Açık Olduğu saatler :
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 


 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
HILDE
Maslak-Sarıyer istikametinden giderken Kilyos tabelasından girip, Orman Fakültesi-Bahçeköy yolundan ilerleyin. Yolun sağında Hilde’nin tabelasıyla karşılaşacaksınız. Alman Misafir Evleri’nin İstanbul’daki bir uyarlaması olan Waldhotel / Restaurant Hilde 16. yılında da hala ilk günkü heyecanı ile hizmetinizde.
Devamı  
 
PUNTO
Mirror'ın sahiplerinin İstinye Park'taki yeni mekanı. İtalyan mutfağı ağırlıklı. En çok Carpicciosa piza tercih ediliyor. Yirmibir çeşit çeşit pizzanın yanı sıra makarnalar da var. Fast food mantığında ama servis porselen tabaklarda yapılıyor. Mekanın kapasitesi 150 kişilik...
Devamı  
 
SUNSET
Yemyeşil bir parkta, daire biçiminde bir bina... Yeryüzünün en güzel manzaralarından birini, bir baştan bir başa ve neredeyse kuşbakışı gören bir vaha Sunset Grill & Bar.
Devamı  
 
8 İSTANBUL
Devamı  
 
TRATTORIA MELS
Bebek'teki Mel's Restaurant'ın yerine açılan Trattoria Mels ev yapımı makarnaları ve İtalya'dan özel olarak getirilen pizza fırınında hazırlanan nefis pizzalarıyla büyük ilgi çekiyor.
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Açık 19.5 C
Pazartesi

Çok Bulutlu 24 C
Salı

Çok Bulutlu 25 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE