Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
MEZZALUNA Ataköy Plus
Ataköy
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
A Plus AVM
Telefon : 0 212 661 17 97
Fax : 0 212 661 77 96
Açık Olduğu saatler :
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 


 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
PARK ŞAMDAN REINA
Nişantaşı`nın incisi Park Şamdan, yaz sezonunda Reina`nın misafirlerini ağırlıyor. Boğaza tepeden hakim olarak hizmet veren Park Şamdan, Türk yemekleri ağırlıklı uluslararası mutfağı ile büyük beğeni topluyor.
Devamı  
 
AL JAMAL
Al Jamal, İstanbul’un Orta Doğu kültüründen esinlenerek yaratılan yeni belki de bu anlamda ilk restaurantı... Bedevi ve Kuzey Afrika kültürlerinden esinlenerek yola çıkılan Al Jamal, keyifli bir atmosfer ve orta doğu lezzetlerinin en iyisini arayanların ortak noktası.
Devamı  
 
MARMIT
Meksika mutfağından farklı lezzetleri menüsüne taşıyan bir mekan.. Türkiye'den çok uzakta bir kültürün mutfağını buraya taşır. Marmit, özellikle orta Güney Amerika'dan yıllar önce getirilmiş eşyalarla döşenmiş ve burada Meksika yemekleri yiyebilirsiniz.
Devamı  
 
TURBULENCE
İstanbul’un en nezih semtlerinden biri olan Florya’da hizmet veren Turbulence Restaurant, ambiyansı, kendine özgü şık konsepti ve zengin dünya mutfağı menüsü ile bin bir çeşit tatlarda sizlerle buluşuyor. Eşsiz hava alanı manzarası ile geçirilen zaman daha da keyifli hale geliyor.
Devamı  
 
GRISSINO
2003 yılında Güneşli'de açılan restaurant GRISSINO, ilk günkü titizlik ve lezzetle misafirlere hizmet vermeye devam ediyor.Yenilenmiş mönüleri, huzurlu dekorasyonu ve zengin şarap seçenekleriyle klasikleşme yolunda emin adımlarla ilerliyor…
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Parçalı Bulutlu 12.9 C
Cuma

Bilinmiyor 19 C
Cumartesi

Bilinmiyor 20 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE