Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
MEZZALUNA Ataköy Plus
Ataköy
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
A Plus AVM
Telefon : 0 212 661 17 97
Fax : 0 212 661 77 96
Açık Olduğu saatler :
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 


 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
NUM NUM
Müdavimlerinin öve öve bitiremediği Num Num'da porsiyonlar kocaman. Lezzetli burgerler büyük sepetlerde servis ediliyor. İncecik pizzalar, dev kaselerde salatalar,leziz tatlılar, dilerseniz içki çeşitleri ve sıcak bir servis var burada. Denemenizi öneririz.
Devamı  
 
PUNTO
Mirror'ın sahiplerinin İstinye Park'taki yeni mekanı. İtalyan mutfağı ağırlıklı. En çok Carpicciosa piza tercih ediliyor. Yirmibir çeşit çeşit pizzanın yanı sıra makarnalar da var. Fast food mantığında ama servis porselen tabaklarda yapılıyor. Mekanın kapasitesi 150 kişilik...
Devamı  
 
ZANZİBAR
Adını Afrika’daki bir ada ülkesinden alan, 12 yıldır Teşvikiye Milli Reasürans Çarşısı’nda faliyet gösteren Cafe Zanzibar, İstanbulluların vazgeçilmez mekanı olmaya devam ediyor. Zengin mutfağı, güler yüzlü personeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile bir İstanbul klasiği haline gelen mekan,
Devamı  
 
Catz Bebek
Devamı  
 
KITCHENETTE
İstanbul’un başarılı mekanlarına imzasını atan İstanbul Doors Restaurant Group, bünyesine brasserie olarak hizmet verecek yeni bir zincir ekledi. Kitchenette’in kendi fırınından çıkan taze ekmek çeşitlerini, lezzetli pastaları ve Paris klasiği olan macaron’larını mekanda tadabileceğiniz gibi, dilerseniz take-away olarak almanız da mümkün.
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Açık 15.7 C
Perşembe

Bilinmiyor 24 C
Cuma

Bilinmiyor 21 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE