Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
MEZZALUNA Ataköy Plus
Ataköy
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
A Plus AVM
Telefon : 0 212 661 17 97
Fax : 0 212 661 77 96
Açık Olduğu saatler :
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 


 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
MEZZALUNA Acarkent
Devamı  
 
GİDDY CAFE
Giddy Cafe, Yeşilköy'ün en işlek caddelerinden İstasyon Caddesi'nde açıldı. Lezzetli yemekleri hemen duyuldu, dekorasyonu çok konuşuldu. Zira mekanın dekorasyonundaki özen hemen göze çarpıyor.
Devamı  
 
BOĞAZİÇİ BORSA
İstanbul’un en önemli uluslararası kongre merkezi olan Lütfi Kırdar Uluslarası Kongre ve Sergi Sarayı’nın Boğaz’a bakan en güzel yerine konuşlandırılmış olan Boğaziçi Borsa Restaurant,kış mevsiminde kapalı mekanda 140 kişilik, yaz mevsiminde açık havada da yemek yeme olanağı sağlayarak 300 kişiye kadar hizmet verebiliyor.
Devamı  
 
GLORIA JEAN'S ETİLER
Jireh International Pty. Ltd. Sydney, Avustralya merkezli Gloria Jean's Coffees 28 ülkede ki 850'nin üzerindeki mağazası ile dünyanın en hızlı büyüyen spesiyal kahve zincirlerinden biridir.
Devamı  
 
KIZ KULESİ
Kız Kulesi`nin tam karşısında, enfes manzaralı, gerçekten lezzetli deniz ürünleri sunan bu balık lokantasında kalamar dolması, balık köftesi ve dil kardinal denemeye değer.
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

C
Çarşamba

C
Perşembe

C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE