Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
MEZZALUNA Ataköy Plus
Ataköy
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
A Plus AVM
Telefon : 0 212 661 17 97
Fax : 0 212 661 77 96
Açık Olduğu saatler :
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 


 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
MOZERELLA
Kanyon Alışveriş Merkezi'nin içindeki Italyan Mozzarella Ristorante, muhteşem Italyan lezzetlerini sunmaya başladı. Çok kısa sürede lezzetleri ve ambiansı ile Istanbul'daki en ünlü restoranlar arasında yer aldı.
Devamı  
 
PINE CLUB
Gece hayatının en gözde mekânlarından birisi olan Pine, haftanın yedi günü sabah 10.00’dan gece 23.00’e kadar leziz yemekleri, arkovizyondan maç yayınları, barı, bilardo ve kablosuz internet ayrıcalığıyla İstanbul Parkorman’da hizmet veriyor.
Devamı  
 
MIRROR LEVENT
İstanbul eğlence yaşamının yakından tanıdığı Gürhan Esin’in 2002 yılından beri sahip olduğu Mirror, İş Bankası Kuleleri 3. Gökdelen girişinde konuklarını ağırlamayı sürdürüyor.New Yorker Bistro havasında dizayn edilen Mirror, İtalyan lezzetlerinin ön plana çıktığı Akdeniz mutfağı ile misafirlerine ağızlarına layık geceler sunuyor.
Devamı  
 
MARCA KURUÇEŞME
Thesuitegroup tarafından bu kış açılan Marca, sizi benzeri olmayan bir Boğaz manzarasına davet ediyor. Sortie'nin içinde yazlık mekanını açan Marca Restaurant & Bar haftanın yedi günü akşam üstü 18:00 – gece 01:00 arası hizmet vermekte...
Devamı  
 
Uluslararası Servis ve Lezzet Akademisi
USLA, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Odalar Bölümü, Yiyecek ve İçeçek Hizmetleri, Uluslararası Ağırlama Hizmetleri Yönetimi, Profesyonel Aşçılık, Profesyonel Pasta ve Ekmekçilik ve Uluslararası Mutfak Sanatları...
Devamı   1 Yorum   
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

C
Salı

C
Çarşamba

C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE