Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
RIO BRAVO CAFE
Beyoğlu
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
İstiklal Cad. No: 303 Beyoğlu
Telefon : 212 292 92 69
Açık Olduğu saatler : 11.30-02.00
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

İstiklal Caddesi’ndesiniz… Oldu ya, canınız taco çekti yanında da buz gibi bir margarita… O halde doğru Rio Bravo’ya! Geleneksel Meksika restoranlarını andıran ambiansıyla Rio Bravo, Beyoğlu'nun alışılagelmiş, klasik mekanlarından değil. Şık ve fiyatları semtin rayicine göre pahalı. Girişte sizi karşılayan menüsü zengin bir bar var.

Meksika mutfağından seçme lezzetlerin sunulduğu menünün baş köşesi, fajitas, nachos, chimichanga ve tacoyo ayrılmış. Ancak İtalyan ve Kaliforniya mutfağından örnekler de sunuluyor. En popüler içkileri tekila ve margaritalar. Öğle ve akşam yemeklerinde tercih edebileceğiniz Rio Bravo'da akşam 18:00'den sonra menü fiyatları değişiyor.

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
PAFULI
O zamanlar Karadeniz yemekleri İstanbul'da hiçbir Restoranda yokmuş. "Gelsin doğadan Karalahanalar, pazılar, mısır unları, tereyağlar; yapılsın güzelim Karadeniz yemekleri " demiş ailenin büyüğü ve fikir babası Yaşar Tezcan. Bu arada tabii ki balıklar da unutulmamış.
Devamı  
 
BUGALA
İstanbulun ilk ve tek meşhur Hatay usulü tavuk dürümcüsü... Bunun dışında italian pizza, mantı, ve köftesi ile müşterilerine hizmet etmektedir.
Devamı  
 
ANJELIQUE
Titiz bir çalışma sonucu içeriye yerleştirilen aynalar, tüm Boğaz manzarasını mekana taşıyor...Anjelique`in restoran olarak ayrılan üst katında muhteşem Boğaz manzaralı bir ortamda yemeğinizi yiyebilir, sonrasında bu yaza damgasını vuracak Fresh Fruit Martini`leri, zengin kokteylleri
Devamı  
 
ROBERT'S COFFEE
Suadiye sahilinde, Suadiye Oteli´nin karşısında açılan Robert´s Coffee tek katlı geniş camlı binası ve bahçesiyle daha dışardan çekici görünüyor. Kapıdan girer girmez burnunuza gelen hipnotize edici kahve kokusu sandviç için ısıtılmış ekmek kokusuyla karışmış.
Devamı  
 
FEŞMEKAN
Dünya mutfağından tanıdık ve yepyeni lezzetler, Türk mutfağının klasikleri... Canlı müzik programları, öğle yemekleri ve fiks mönü seçenekleriyle konuklarını ağırlayan Feşmekan, doğum günleri, nişan ve diğer grup aktivitelerine de evsahipliği yapıyor.
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

C
Perşembe

C
Cuma

C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE