Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
RIO BRAVO CAFE
Beyoğlu
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
İstiklal Cad. No: 303 Beyoğlu
Telefon : 212 292 92 69
Açık Olduğu saatler : 11.30-02.00
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

İstiklal Caddesi’ndesiniz… Oldu ya, canınız taco çekti yanında da buz gibi bir margarita… O halde doğru Rio Bravo’ya! Geleneksel Meksika restoranlarını andıran ambiansıyla Rio Bravo, Beyoğlu'nun alışılagelmiş, klasik mekanlarından değil. Şık ve fiyatları semtin rayicine göre pahalı. Girişte sizi karşılayan menüsü zengin bir bar var.

Meksika mutfağından seçme lezzetlerin sunulduğu menünün baş köşesi, fajitas, nachos, chimichanga ve tacoyo ayrılmış. Ancak İtalyan ve Kaliforniya mutfağından örnekler de sunuluyor. En popüler içkileri tekila ve margaritalar. Öğle ve akşam yemeklerinde tercih edebileceğiniz Rio Bravo'da akşam 18:00'den sonra menü fiyatları değişiyor.

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
NAMLI GURME KARAKÖY
Devamı  
 
MIRROR LEVENT
İstanbul eğlence yaşamının yakından tanıdığı Gürhan Esin’in 2002 yılından beri sahip olduğu Mirror, İş Bankası Kuleleri 3. Gökdelen girişinde konuklarını ağırlamayı sürdürüyor.New Yorker Bistro havasında dizayn edilen Mirror, İtalyan lezzetlerinin ön plana çıktığı Akdeniz mutfağı ile misafirlerine ağızlarına layık geceler sunuyor.
Devamı  
 
LOFT
Lezzet ve kalitesinden ödün vermeyerek 2002 den bu yana kendine özgü hizmet anlayışı ile konuklarına hem seçkin bir restaurant ve bar hem de açık hava ambiansını yakalama fırsatını sunan Loft Restaurant Pazar günleri hariç haftanın her günü öğle ve akşam yemeği servisinde
Devamı  
 
STARBUCKS BEBEK
Genç, dinamik, fark yaratan pek çok uluslararası markayı bünyesinde toplayan Shaya, dünyanın en prestijli markalarıyla Türk tüketicisini buluşturmaya devam ediyor.
Devamı  
 
BURGER NOODLE KITCHEN
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Açık 16.8 C
Cuma

Bilinmiyor 20 C
Cumartesi

Çok Bulutlu 20 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE