Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
RIO BRAVO CAFE
Beyoğlu
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
İstiklal Cad. No: 303 Beyoğlu
Telefon : 212 292 92 69
Açık Olduğu saatler : 11.30-02.00
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

İstiklal Caddesi’ndesiniz… Oldu ya, canınız taco çekti yanında da buz gibi bir margarita… O halde doğru Rio Bravo’ya! Geleneksel Meksika restoranlarını andıran ambiansıyla Rio Bravo, Beyoğlu'nun alışılagelmiş, klasik mekanlarından değil. Şık ve fiyatları semtin rayicine göre pahalı. Girişte sizi karşılayan menüsü zengin bir bar var.

Meksika mutfağından seçme lezzetlerin sunulduğu menünün baş köşesi, fajitas, nachos, chimichanga ve tacoyo ayrılmış. Ancak İtalyan ve Kaliforniya mutfağından örnekler de sunuluyor. En popüler içkileri tekila ve margaritalar. Öğle ve akşam yemeklerinde tercih edebileceğiniz Rio Bravo'da akşam 18:00'den sonra menü fiyatları değişiyor.

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
SEGAFREDO ZANETTİ ESPRESSO
Bulunduğu ‘Fun&Funky’ katındaki tek Cafe/Bar olması ve kırmızı renk ağırlıklı dekorasyonu nedeniyle hemen dikkat çeken Segafredo Zanetti Espresso, dünyada 45 farklı ülkede 400’den fazla noktada bulunuyor.
Devamı  
 
Kitchen in Fashion
Türkiye’yi bambaşka bir yemek kültürüyle tanıştıran Fashion in Kitchen’dayız...
Devamı  
 
POLAT CHAMPİONS
Devamı  
 
HILDE
Maslak-Sarıyer istikametinden giderken Kilyos tabelasından girip, Orman Fakültesi-Bahçeköy yolundan ilerleyin. Yolun sağında Hilde’nin tabelasıyla karşılaşacaksınız. Alman Misafir Evleri’nin İstanbul’daki bir uyarlaması olan Waldhotel / Restaurant Hilde 16. yılında da hala ilk günkü heyecanı ile hizmetinizde.
Devamı  
 
L’ALTRA RISACCA
Milano’da, Başbakan Prodi, Eski Başbaban Berlusconi, Pavarotti, Madonna, John Galliano, Valentino Rossi, Brooke Shields gibi sayısız ünlü isimin uğrak yeri L’ALTRA RISACCA ilk uluslararası mekanını Maslak’ta Sheraton Oteli’nin giriş katında açtı.
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Açık 25.9 C
Cumartesi

Az Bulutlu 32 C
Pazar

Bilinmiyor 32 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE