Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
RIO BRAVO CAFE
Beyoğlu
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
İstiklal Cad. No: 303 Beyoğlu
Telefon : 212 292 92 69
Açık Olduğu saatler : 11.30-02.00
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

İstiklal Caddesi’ndesiniz… Oldu ya, canınız taco çekti yanında da buz gibi bir margarita… O halde doğru Rio Bravo’ya! Geleneksel Meksika restoranlarını andıran ambiansıyla Rio Bravo, Beyoğlu'nun alışılagelmiş, klasik mekanlarından değil. Şık ve fiyatları semtin rayicine göre pahalı. Girişte sizi karşılayan menüsü zengin bir bar var.

Meksika mutfağından seçme lezzetlerin sunulduğu menünün baş köşesi, fajitas, nachos, chimichanga ve tacoyo ayrılmış. Ancak İtalyan ve Kaliforniya mutfağından örnekler de sunuluyor. En popüler içkileri tekila ve margaritalar. Öğle ve akşam yemeklerinde tercih edebileceğiniz Rio Bravo'da akşam 18:00'den sonra menü fiyatları değişiyor.

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
OLIVE
Boğaz'ın doyulmaz manzarası, büyülü Topkapı Sarayı ve Ayasofya'nın görkemi altında Türk ve dünya mutfağının seçkin yemekleri ve Türk misafirperverliğinin buluştuğu Olive Restoran yıl boyunca kahvaltı öğle yemeği ve akşam yemeği seçenekleriyle hizmetinizdedir.
Devamı  
 
BIERSTUBE
Alman müziği eşliğinde ahşap dekorasyonlu şık mekanında müşterilerine Alman ve Avusturya mutfaklarından değişik lezzetler sunan manzaralı bir mekan. 17.00-02.00 saatleri arasında açık...
Devamı  
 
IT'S A JOKE
Ünlü işletmeci İzzet Çapa'nın açtığı "It's a joke", Nişantaşı City's Alışveriş Merkezinin 5'nci katında hizmet veriyor. Bu cafede her şey birbirine karışıyor, değişiyor ve farklılaşıyor. Siz de bu değişime ayak uydurun ve "It's a joke" enerjisine sahip olun.
Devamı  
 
LE MELANGE
Le Melange Lounge&Bar klasik ama modern dekorasyonunu, İstanbul’un doğu ve batı izlerini bir arada taşıyan silüetiyle birleştiren, samimi ve eğlenceli bir mekân. Farklı lezzet ve renkleri şiirselleştiren mükemmel bir ‘karışım’. Zengin yiyecek ve içecek mönüsüyle, birbirine yakışan lezzetleri, misafirlerinin deneyimlerine sunuyor.
Devamı  
 
Big Chefs Etiler
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

C
Pazar

C
Pazartesi

C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE