Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
RIO BRAVO CAFE
Beyoğlu
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
İstiklal Cad. No: 303 Beyoğlu
Telefon : 212 292 92 69
Açık Olduğu saatler : 11.30-02.00
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

İstiklal Caddesi’ndesiniz… Oldu ya, canınız taco çekti yanında da buz gibi bir margarita… O halde doğru Rio Bravo’ya! Geleneksel Meksika restoranlarını andıran ambiansıyla Rio Bravo, Beyoğlu'nun alışılagelmiş, klasik mekanlarından değil. Şık ve fiyatları semtin rayicine göre pahalı. Girişte sizi karşılayan menüsü zengin bir bar var.

Meksika mutfağından seçme lezzetlerin sunulduğu menünün baş köşesi, fajitas, nachos, chimichanga ve tacoyo ayrılmış. Ancak İtalyan ve Kaliforniya mutfağından örnekler de sunuluyor. En popüler içkileri tekila ve margaritalar. Öğle ve akşam yemeklerinde tercih edebileceğiniz Rio Bravo'da akşam 18:00'den sonra menü fiyatları değişiyor.

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
ZENCEFİL
Zencefil Beyoğlu’nun arka sokaklarına yerleşeli on sene oldu. İstiklal caddesinin hemen girişinde sağda Fransız Konsolosluğu’nu geçince, sağda Akbank Sanat Galerisi’nin olduğu sokaktan aşağı inip ilk sola kıvrıldığınızda Zencefil sizi solda eski küçük yeriyle, sağda ise minik bahçesiyle yeni yerinde karşılayacak.
Devamı  
 
KITCHENETTE Atatürk Havalimanı
Devamı  
 
CAKE STUDIO
Minik pastanenin müdavimleri ‘Meyveli Frangipane’sız yapamıyor. Bu badem kremalı tartın kayısılı, armutlu ve eriklisi var. Pişerken suları akan meyvelerin hafif ekşimsi tadı mis gibi kokan bademin tadı ile birleşip nefis bir lezzet oluşturuyor.
Devamı  
 
Uluslararası Servis ve Lezzet Akademisi
USLA, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Odalar Bölümü, Yiyecek ve İçeçek Hizmetleri, Uluslararası Ağırlama Hizmetleri Yönetimi, Profesyonel Aşçılık, Profesyonel Pasta ve Ekmekçilik ve Uluslararası Mutfak Sanatları...
Devamı   1 Yorum   
 
SANSENDO
Dünya mutfağının en enfes tatlarını denemek için dünyayı dolaşmanıza gerek yok. Tatmak istediğiniz lezzete karar verin gerisini SANSENDO...
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

C
Çarşamba

C
Perşembe

C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE