Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
RIO BRAVO CAFE
Beyoğlu
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
İstiklal Cad. No: 303 Beyoğlu
Telefon : 212 292 92 69
Açık Olduğu saatler : 11.30-02.00
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

İstiklal Caddesi’ndesiniz… Oldu ya, canınız taco çekti yanında da buz gibi bir margarita… O halde doğru Rio Bravo’ya! Geleneksel Meksika restoranlarını andıran ambiansıyla Rio Bravo, Beyoğlu'nun alışılagelmiş, klasik mekanlarından değil. Şık ve fiyatları semtin rayicine göre pahalı. Girişte sizi karşılayan menüsü zengin bir bar var.

Meksika mutfağından seçme lezzetlerin sunulduğu menünün baş köşesi, fajitas, nachos, chimichanga ve tacoyo ayrılmış. Ancak İtalyan ve Kaliforniya mutfağından örnekler de sunuluyor. En popüler içkileri tekila ve margaritalar. Öğle ve akşam yemeklerinde tercih edebileceğiniz Rio Bravo'da akşam 18:00'den sonra menü fiyatları değişiyor.

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
KONYALI KONYON
Geleneksel Türk Mutfağı lezzetlerini 109 yıldır misafirleri ile buluşturan Konyalı Lokantası, unutulmaya yüz tutmuş tatları, Türk Mutfağının en orijinal reçetelerini gün yüzüne çıkartarak eğitimli personeli ve modern ekipmanlarıyla Kanyon Levent’ te sunmaya başladı.
Devamı  
 
Leb-i Derya Richmond
İstanbul'un en hareketli merkezlerinden İstiklal Caddesi'nin en hoş sürprizi, Leb-i derya Richmond... Sadece bir kaç kat yukarıda, beklenmedik bir keyif ve lezzet mabedi.
Devamı  
 
L’ENTRECOTE DE PARIS SORTIE
Sortie’nin karşısında, Sapphire’nin ikinci katılda yer alan L’entrecote de Paris, nefiz antrekotun yanı sıra lezzetli fajitaları, lamb chops, t-bone steak, hamburger, salatalar ve nefis tatlı seçeneklerini bulabilirsiniz.
Devamı  
 
ÇİNTEMANİ
Devamı  
 
Uluslararası Servis ve Lezzet Akademisi
USLA, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Odalar Bölümü, Yiyecek ve İçeçek Hizmetleri, Uluslararası Ağırlama Hizmetleri Yönetimi, Profesyonel Aşçılık, Profesyonel Pasta ve Ekmekçilik ve Uluslararası Mutfak Sanatları...
Devamı   1 Yorum   
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Az Bulutlu 13.8 C
Pazartesi

Çok Bulutlu 20 C
Salı

Parçalı Bulutlu 21 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE