Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
RIO BRAVO CAFE
Beyoğlu
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
İstiklal Cad. No: 303 Beyoğlu
Telefon : 212 292 92 69
Açık Olduğu saatler : 11.30-02.00
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

İstiklal Caddesi’ndesiniz… Oldu ya, canınız taco çekti yanında da buz gibi bir margarita… O halde doğru Rio Bravo’ya! Geleneksel Meksika restoranlarını andıran ambiansıyla Rio Bravo, Beyoğlu'nun alışılagelmiş, klasik mekanlarından değil. Şık ve fiyatları semtin rayicine göre pahalı. Girişte sizi karşılayan menüsü zengin bir bar var.

Meksika mutfağından seçme lezzetlerin sunulduğu menünün baş köşesi, fajitas, nachos, chimichanga ve tacoyo ayrılmış. Ancak İtalyan ve Kaliforniya mutfağından örnekler de sunuluyor. En popüler içkileri tekila ve margaritalar. Öğle ve akşam yemeklerinde tercih edebileceğiniz Rio Bravo'da akşam 18:00'den sonra menü fiyatları değişiyor.

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
GÜVEÇÇİ ABDULLAH
Osmanlı imparatorluğu’nun Rumeli Türklerinden olan Abdullah Bey, ailesi ile 1940’lı yıllarda anayurtlarına geri dönmüş,Üsküp’te dede mesleği olan aşçılığa Türkiye’de devam etmiştir.Harp seneleri olmasına rağmen, Aksaray’daki ufacık dükkanı lezzetli yemeklerinden dolayı dolup taşmıştır.
Devamı  
 
DALI GALLERY CAFE
Mekan için 3-4 masalık yerine birkaç koltukluk demeliyiz belki de. Malumunuz son zamanlarda ev konseptli, içine gömülmelik yerler tercih ediliyor, D'ali'ye de benzer bir 'evim, güzel evim' rahatlığı hakim.
Devamı  
 
IL PORTO BISTRO BAR
Bebek'in en güzel terasına sahip olduğunu iddia eden bir mekan IL PORTO 11.00 - 02.00 saatleri arasında açık olan mekanın en büyük özeliği ise İstanbul'da patlıcanlı ve etli Penne yiyebileceğiniz tek mekan olması.
Devamı  
 
AŞŞK CAFE
Aşşk Cafe’de muhteşem dinginliğe sahip deniz manzarası dışında sağlıklı ve doğal ürünlerden oluşturulmuş bir menü karşılıyor müşterileri. Özellikle zeytinyağına düşkün olanlar Aşşk Cafe’den vazgeçmiyorlar çünkü burada herşey zeytinyağında pişiriliyor.
Devamı  
 
BUGALA
İstanbulun ilk ve tek meşhur Hatay usulü tavuk dürümcüsü... Bunun dışında italian pizza, mantı, ve köftesi ile müşterilerine hizmet etmektedir.
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Yağışlı 8.6 C
Salı

Yağışlı 10 C
Çarşamba

Yağışlı 9 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE