Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
RIO BRAVO CAFE
Beyoğlu
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
İstiklal Cad. No: 303 Beyoğlu
Telefon : 212 292 92 69
Açık Olduğu saatler : 11.30-02.00
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

İstiklal Caddesi’ndesiniz… Oldu ya, canınız taco çekti yanında da buz gibi bir margarita… O halde doğru Rio Bravo’ya! Geleneksel Meksika restoranlarını andıran ambiansıyla Rio Bravo, Beyoğlu'nun alışılagelmiş, klasik mekanlarından değil. Şık ve fiyatları semtin rayicine göre pahalı. Girişte sizi karşılayan menüsü zengin bir bar var.

Meksika mutfağından seçme lezzetlerin sunulduğu menünün baş köşesi, fajitas, nachos, chimichanga ve tacoyo ayrılmış. Ancak İtalyan ve Kaliforniya mutfağından örnekler de sunuluyor. En popüler içkileri tekila ve margaritalar. Öğle ve akşam yemeklerinde tercih edebileceğiniz Rio Bravo'da akşam 18:00'den sonra menü fiyatları değişiyor.

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
FERİYE
19.yy Osmanlı Mimarisi Klasiği Feriye Karakolu, Boğaziçi’nde ağırladığı misafirlerini ister istemez geçmişe götürüyor. Aynı zamanda da günümüzün damak tadına yönelik otantik mutfak kültürünü de post modernist bir anlayışla evrensel boyutlara taşıyor.
Devamı  
 
ARTZ RESTAURANT & TERRACE
Executive Chef Ayhan Kaya’nın yemekleri hem lezzet hem de sunum olarak gayet başarılı. Artz Restaurant’da Türk ve dünya mutfağı var. Ali Nazik kebap, fıstıklı kebap, yoğurtlu kebap, ızgara kalkan, jumbo karides, tavuk kievski, amber salatası, İstanbul salatası, kabak carpaccio, ızgara karides
Devamı  
 
CASITA
İçkili restaurant hizmeti vermekte. Mutfağı biraz daha zengin, mezeleri, Güveçta Mantar, Yufkaya sarılı beğendili bonfile, Follina bunlardan bazıları.br> Yerli yabancı şarap çeşitleri ile keyif alacağınız bir yer. Rezervasyon yaptırabilirsiniz. 100 Kişilik. Hafta içi 12:00-24:00 arası, Cuma-Cumartesi 24 Saat açık.
Devamı  
 
CORE
Core Bistro & Bar, Beyoğlu'nda doğan Güneş'e yüzünü çeviren yeni bir yaşam tarzı sunuyor. Geçmiş senelerde, Cafe-In Bodrum, Zarifi ve İzzet Çapa'nın işletmelerinde; müdavimi olduğumuz keyiflerimize, lezzetlerimize ve eğlencelerimize ev sahipliği yapan Emre Canbulat, tüm deneyimini ve fikir birikimini bir çekirdek
Devamı  
 
LE PETIT
Öğlenleri sıkıcı iş hayatından bir nebze olsun kopmak isteyenlerin, yoğun ve stresli çalışma ortamından kaçış arayanların, tamamıyla taze ve mevsimsel ürünler kullanılarak hazırlanan klasik Fransız yemeklerinin doyumsuz tadına varıp şarabını da yudumlamak isteyenlerin vazgeçilmez adresi olacağından emin olduğumuz “Le Petit Bistrot”dan; sizlerin de vazgeçemeyeceğinizden eminiz.
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Yağışlı 10.8 C
Pazar

Çok Bulutlu 13 C
Pazartesi

Parçalı Bulutlu 12 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE