Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
RIO BRAVO CAFE
Beyoğlu
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
İstiklal Cad. No: 303 Beyoğlu
Telefon : 212 292 92 69
Açık Olduğu saatler : 11.30-02.00
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

İstiklal Caddesi’ndesiniz… Oldu ya, canınız taco çekti yanında da buz gibi bir margarita… O halde doğru Rio Bravo’ya! Geleneksel Meksika restoranlarını andıran ambiansıyla Rio Bravo, Beyoğlu'nun alışılagelmiş, klasik mekanlarından değil. Şık ve fiyatları semtin rayicine göre pahalı. Girişte sizi karşılayan menüsü zengin bir bar var.

Meksika mutfağından seçme lezzetlerin sunulduğu menünün baş köşesi, fajitas, nachos, chimichanga ve tacoyo ayrılmış. Ancak İtalyan ve Kaliforniya mutfağından örnekler de sunuluyor. En popüler içkileri tekila ve margaritalar. Öğle ve akşam yemeklerinde tercih edebileceğiniz Rio Bravo'da akşam 18:00'den sonra menü fiyatları değişiyor.

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
PEYMANE-LA CUCINA
Devamı  
 
CASITA
İçkili restaurant hizmeti vermekte. Mutfağı biraz daha zengin, mezeleri, Güveçta Mantar, Yufkaya sarılı beğendili bonfile, Follina bunlardan bazıları.br> Yerli yabancı şarap çeşitleri ile keyif alacağınız bir yer. Rezervasyon yaptırabilirsiniz. 100 Kişilik. Hafta içi 12:00-24:00 arası, Cuma-Cumartesi 24 Saat açık.
Devamı  
 
CORE
Core Bistro & Bar, Beyoğlu'nda doğan Güneş'e yüzünü çeviren yeni bir yaşam tarzı sunuyor. Geçmiş senelerde, Cafe-In Bodrum, Zarifi ve İzzet Çapa'nın işletmelerinde; müdavimi olduğumuz keyiflerimize, lezzetlerimize ve eğlencelerimize ev sahipliği yapan Emre Canbulat, tüm deneyimini ve fikir birikimini bir çekirdek
Devamı  
 
HÜNKAR
İstanbul’da dünya mutfağının temsilcileri peşpeşe açılmakta. İtalyan, Fransız, Amerikan, Uzakdoğu vb. mutfakları hızla yayılırken kendi öz tencere yemeklerimizisunan mekanlar zor bulunur hale geldi. Türk Mutfağı söz konusu olunca damağına düşkün olan İstanbullular Fatih’teki Hünkar Lokantası’nı hatırlarlar.
Devamı  
 
TRATTORIA DA ROSSARIA
Özellikle yazın açık, kışın kapalı kullanılan bahçesiyle ferah ve zevkli bir mekan olan Trattoria de Rossaria'nın spesyalleri, Dana Carpagio, Insalata Campangola ve deniz mahsulleriyle hazırlanmış Spaghetti Furutti Dimare. Haftanın her günü 10.00 - 00.00 saatlerinde açık olan mekan,müşterilerine park sorunu yaşatmıyor.
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Az Bulutlu 27.2 C
Pazar

Az Bulutlu 31 C
Pazartesi

Az Bulutlu 32 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE