Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
RIO BRAVO CAFE
Beyoğlu
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
İstiklal Cad. No: 303 Beyoğlu
Telefon : 212 292 92 69
Açık Olduğu saatler : 11.30-02.00
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

İstiklal Caddesi’ndesiniz… Oldu ya, canınız taco çekti yanında da buz gibi bir margarita… O halde doğru Rio Bravo’ya! Geleneksel Meksika restoranlarını andıran ambiansıyla Rio Bravo, Beyoğlu'nun alışılagelmiş, klasik mekanlarından değil. Şık ve fiyatları semtin rayicine göre pahalı. Girişte sizi karşılayan menüsü zengin bir bar var.

Meksika mutfağından seçme lezzetlerin sunulduğu menünün baş köşesi, fajitas, nachos, chimichanga ve tacoyo ayrılmış. Ancak İtalyan ve Kaliforniya mutfağından örnekler de sunuluyor. En popüler içkileri tekila ve margaritalar. Öğle ve akşam yemeklerinde tercih edebileceğiniz Rio Bravo'da akşam 18:00'den sonra menü fiyatları değişiyor.

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
ALL SPORTS CAFE
Gençleri ve spor meraklılarını farklı dekorasyonu ile çekmeyi başaran bu mekanda hafif bir şeyler atıştırabilir, ve zengin kahve çeşitlerinden tadabilirsiniz. All Sports'un salata çeşitleri çok zengin. Spanish Kafe'siyle ünlü All Sports, Pazar günü 10.00-22.00, diğer günler 10.00-24.00 saatleri arasında hizmet vermekte.
Devamı  
 
S CAFE
Akmerkez`in en alt katında her gün 10.00-21.30 saatleri arasında hizmet veren S Cafe, kafe mönüsü ile alışveriş molası verenlerin ya da çevre iş yerleri çalışanlarının uğrak mekanlarından biri. Sanat camiasının tanıdık yüzlerine da rastlayabileceğiniz S Cafe, geniş mekanında kaliteli servisi ile müşterilerini ağırlıyor.
Devamı  
 
MABEYİN
Mabeyin Restaurant seçkin ve özgün hizmetini, 30 yıllık birikimi ile 2003 yılından itibaren Altunizade-Kısıklı’da ait olduğu dönemin mimari özelliklerine sadık kalınarak restore edilmiş “Mabeyinci Köşkleri”nde sürdürüyor.
Devamı  
 
SUNSET
Yemyeşil bir parkta, daire biçiminde bir bina... Yeryüzünün en güzel manzaralarından birini, bir baştan bir başa ve neredeyse kuşbakışı gören bir vaha Sunset Grill & Bar.
Devamı  
 
A'LA Restaurant & Cafe
Sıcak atmosferi, nezih ortamı, lezzetli yemekleri ile tipik bir Bahariye Evi’nde hizmet veren A’LA Restaurant-Café...
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Az Bulutlu 24.7 C
Salı

Parçalı Bulutlu 29 C
Çarşamba

Bilinmiyor 28 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE