Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
RIO BRAVO CAFE
Beyoğlu
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
İstiklal Cad. No: 303 Beyoğlu
Telefon : 212 292 92 69
Açık Olduğu saatler : 11.30-02.00
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

İstiklal Caddesi’ndesiniz… Oldu ya, canınız taco çekti yanında da buz gibi bir margarita… O halde doğru Rio Bravo’ya! Geleneksel Meksika restoranlarını andıran ambiansıyla Rio Bravo, Beyoğlu'nun alışılagelmiş, klasik mekanlarından değil. Şık ve fiyatları semtin rayicine göre pahalı. Girişte sizi karşılayan menüsü zengin bir bar var.

Meksika mutfağından seçme lezzetlerin sunulduğu menünün baş köşesi, fajitas, nachos, chimichanga ve tacoyo ayrılmış. Ancak İtalyan ve Kaliforniya mutfağından örnekler de sunuluyor. En popüler içkileri tekila ve margaritalar. Öğle ve akşam yemeklerinde tercih edebileceğiniz Rio Bravo'da akşam 18:00'den sonra menü fiyatları değişiyor.

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
BALCON
Planet Lifestyle Club’ın üst katında hizmete giren Balcon, 100 yıllık reçetelerle oluşturulmuş bitki çaylarını, tamamen doğal ve taze malzemelerle hazırlanmış, sağlıklı ve yeni beslenme trendlerine uygun, dünya mutfaklarından seçilmiş zengin mönüsüyle İstanbullulara muhteşem Boğaz manzarası eşliğinde alışılmışın dışında bir göz ve damak zevki sunuyor.
Devamı  
 
ERİT'TA
Sade ve samimi dekorasyona sahip olan Erit'ta, günün her saatinde çeşitli ve lezzetli yemek alternatifleri sunuyor. Zengin kahvaltı menüsü; makarna, salata ve ızgara çeşitlerinin yanında şefin sürpriz seçimleri, Erit'ta' ya özel bir sunum anlayışıyla masalarda yerlerini alıyor.
Devamı  
 
BURGER NOODLE KITCHEN
Devamı  
 
Big Yellow Taxi Benzin - ACIBADEM
Devamı   1 Yorum   
 
ASIA MINOR HOUSE
Çift katlı terasında hem marmara denizinin hemde Sultanahmet Camii'sinin görkemini gözlemleyeceksiniz...
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Parçalı Bulutlu 19.8 C
Cuma

Bilinmiyor 20 C
Cumartesi

Kuvvetli Sağanak Yağış 18 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE