Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
RIO BRAVO CAFE
Beyoğlu
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
İstiklal Cad. No: 303 Beyoğlu
Telefon : 212 292 92 69
Açık Olduğu saatler : 11.30-02.00
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

İstiklal Caddesi’ndesiniz… Oldu ya, canınız taco çekti yanında da buz gibi bir margarita… O halde doğru Rio Bravo’ya! Geleneksel Meksika restoranlarını andıran ambiansıyla Rio Bravo, Beyoğlu'nun alışılagelmiş, klasik mekanlarından değil. Şık ve fiyatları semtin rayicine göre pahalı. Girişte sizi karşılayan menüsü zengin bir bar var.

Meksika mutfağından seçme lezzetlerin sunulduğu menünün baş köşesi, fajitas, nachos, chimichanga ve tacoyo ayrılmış. Ancak İtalyan ve Kaliforniya mutfağından örnekler de sunuluyor. En popüler içkileri tekila ve margaritalar. Öğle ve akşam yemeklerinde tercih edebileceğiniz Rio Bravo'da akşam 18:00'den sonra menü fiyatları değişiyor.

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
IŞIKHAN RESTAURANT
160 kişi kapasiteli kapalı salonları, 70 kişilik yaz bahçesi, 2. Ve 3. Katında bulunan 140 kişi kapasiteli terasları ile "Prens Adaları" ve...
Devamı  
 
SPAZIO
Akdeniz’den esen sıcak bir meltem gibi, Spazio bir başka dünya, bir başka atmosfer. İtalyanca’da “neşeli gezinti” anlamına gelen “Spasso”, İtalyan mutfağının ve kültürünün keyfini çıkarmak ve hoşça vakit geçirmek isteyenler için ideal bir mekan.
Devamı   1 Yorum   
 
KIRINTI
Tümüyle yabancı markalar ile donatılmış Abdi İpekçi Caddesi'nde ilk Türk Marka… Kırıntı. "Burada hiçbir Türk Markası yaşayamaz!" diyenlere kulaklarını tıkıyorlar. Bugün, Nişantaşı Kırıntı, Abdi İpekçi'nin ortasında, çeşitli dergilerden ve gurmelerden övgüler alarak hizmetine devam ediyor.
Devamı  
 
Hünkar Lokantası Göztepe
Devamı  
 
Touchdown
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Yağışlı 12.5 C
Pazartesi

Kuvvetli Sağanak Yağış 16 C
Salı

Kuvvetli Sağanak Yağış 16 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE