Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
RIO BRAVO CAFE
Beyoğlu
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
İstiklal Cad. No: 303 Beyoğlu
Telefon : 212 292 92 69
Açık Olduğu saatler : 11.30-02.00
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

İstiklal Caddesi’ndesiniz… Oldu ya, canınız taco çekti yanında da buz gibi bir margarita… O halde doğru Rio Bravo’ya! Geleneksel Meksika restoranlarını andıran ambiansıyla Rio Bravo, Beyoğlu'nun alışılagelmiş, klasik mekanlarından değil. Şık ve fiyatları semtin rayicine göre pahalı. Girişte sizi karşılayan menüsü zengin bir bar var.

Meksika mutfağından seçme lezzetlerin sunulduğu menünün baş köşesi, fajitas, nachos, chimichanga ve tacoyo ayrılmış. Ancak İtalyan ve Kaliforniya mutfağından örnekler de sunuluyor. En popüler içkileri tekila ve margaritalar. Öğle ve akşam yemeklerinde tercih edebileceğiniz Rio Bravo'da akşam 18:00'den sonra menü fiyatları değişiyor.

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
SAF
İstanbul’un ilk çiğ yemek restoranı SAF, şehrin parmakla sayılabilecek veganlarına, farklı lezzet peşinde koşan yenilik takipçilerine, sağlıklı beslenme meraklılarına hitap ediyor.
Devamı  
 
ANJELIQUE
Titiz bir çalışma sonucu içeriye yerleştirilen aynalar, tüm Boğaz manzarasını mekana taşıyor...Anjelique`in restoran olarak ayrılan üst katında muhteşem Boğaz manzaralı bir ortamda yemeğinizi yiyebilir, sonrasında bu yaza damgasını vuracak Fresh Fruit Martini`leri, zengin kokteylleri
Devamı  
 
KITCHENETTE Capitol
Devamı  
 
PORTAXE
İstanbul Boğazının büyüleyici manzarasına yemek ve eğlencenin eşlik ettiği PORTAXE denize sıfır restaurant bölümünde şık dekorasyonuyla zevkinize hitap ederken Bar ve Lounge bölümü ise kanepe ve koltuklarla sizlere rahatlatıcı bir evsahipliği sunuyor.
Devamı  
 
CHANGA
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Yağışlı 11.2 C
Cuma

Parçalı Bulutlu 11 C
Cumartesi

Parçalı Bulutlu 11 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE