Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
RIO BRAVO CAFE
Beyoğlu
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
İstiklal Cad. No: 303 Beyoğlu
Telefon : 212 292 92 69
Açık Olduğu saatler : 11.30-02.00
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

İstiklal Caddesi’ndesiniz… Oldu ya, canınız taco çekti yanında da buz gibi bir margarita… O halde doğru Rio Bravo’ya! Geleneksel Meksika restoranlarını andıran ambiansıyla Rio Bravo, Beyoğlu'nun alışılagelmiş, klasik mekanlarından değil. Şık ve fiyatları semtin rayicine göre pahalı. Girişte sizi karşılayan menüsü zengin bir bar var.

Meksika mutfağından seçme lezzetlerin sunulduğu menünün baş köşesi, fajitas, nachos, chimichanga ve tacoyo ayrılmış. Ancak İtalyan ve Kaliforniya mutfağından örnekler de sunuluyor. En popüler içkileri tekila ve margaritalar. Öğle ve akşam yemeklerinde tercih edebileceğiniz Rio Bravo'da akşam 18:00'den sonra menü fiyatları değişiyor.

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
VAROULKO REINA
Atina'nın Michelin yıldızlı şefi Lefteris'in özel lezzetleri 2008 yazında İstanbullularla buluşuyor. Tüm dünyada deniz ürünleri hazırlamakta "öcü" ve "sihirbaz" olarak tanınan şef Lefteris, tüm ustalığını Reina'da açılan Varoulko'da sergiliyor.
Devamı  
 
MOZERELLA
Kanyon Alışveriş Merkezi'nin içindeki Italyan Mozzarella Ristorante, muhteşem Italyan lezzetlerini sunmaya başladı. Çok kısa sürede lezzetleri ve ambiansı ile Istanbul'daki en ünlü restoranlar arasında yer aldı.
Devamı  
 
STARBOARD
Ortaköy'de Bulunan dünyaca ünlü otel zincirine bağlı Radisson Sas Bosphorus Hotel Bünyesindeki Starboard Restaurant mükemmel konumu, enfes mönüsü ve kusursuz servisiyle hizmet veriyor...
Devamı  
 
MEZZALUNA İstinye Park
Devamı  
 
DOĞATEPE
Titizlikle hazırlanmış bir mönüden seçilen bir yemek, ya da içilen kahvenin paha biçilemez değeri... İstanbul’un günümüze kalan güzelliği ile buluşma noktası...
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

C
Cumartesi

C
Pazar

C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE