Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
RIO BRAVO CAFE
Beyoğlu
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
İstiklal Cad. No: 303 Beyoğlu
Telefon : 212 292 92 69
Açık Olduğu saatler : 11.30-02.00
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

İstiklal Caddesi’ndesiniz… Oldu ya, canınız taco çekti yanında da buz gibi bir margarita… O halde doğru Rio Bravo’ya! Geleneksel Meksika restoranlarını andıran ambiansıyla Rio Bravo, Beyoğlu'nun alışılagelmiş, klasik mekanlarından değil. Şık ve fiyatları semtin rayicine göre pahalı. Girişte sizi karşılayan menüsü zengin bir bar var.

Meksika mutfağından seçme lezzetlerin sunulduğu menünün baş köşesi, fajitas, nachos, chimichanga ve tacoyo ayrılmış. Ancak İtalyan ve Kaliforniya mutfağından örnekler de sunuluyor. En popüler içkileri tekila ve margaritalar. Öğle ve akşam yemeklerinde tercih edebileceğiniz Rio Bravo'da akşam 18:00'den sonra menü fiyatları değişiyor.

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Restaurant
 
NADY'S
Birbirinden lezzetli, kurabiye ve tatlı çeşitleri nefis kahvelerin yanında sizleri bekliyor…
Devamı  
 
CAFE WIEN
Her gün 07.30-22.30 saatleri arasında hizmet veren bu mekan lezzetli yemekleri ve zengin kahve çeşitleri ile müşterilerine servis veriyor.Pazar günleri de saat 10:00da başlayan kahvaltı-brunch keyfi gün boyu sürüyor. Yazları servis dışarıya da taşınabiliyor.
Devamı  
 
DALI GALLERY CAFE
Mekan için 3-4 masalık yerine birkaç koltukluk demeliyiz belki de. Malumunuz son zamanlarda ev konseptli, içine gömülmelik yerler tercih ediliyor, D'ali'ye de benzer bir 'evim, güzel evim' rahatlığı hakim.
Devamı  
 
GLORIA JEAN'S ETİLER
Jireh International Pty. Ltd. Sydney, Avustralya merkezli Gloria Jean's Coffees 28 ülkede ki 850'nin üzerindeki mağazası ile dünyanın en hızlı büyüyen spesiyal kahve zincirlerinden biridir.
Devamı  
 
Big Chefs Marmara Forum AVM
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

C
Pazartesi

C
Salı

C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE