Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
CADDEBOSTAN KÜLTÜR MERKEZİ
Caddebostan
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
Bağdat caddesi Haldun Taner sok. No:11 Caddebostan Kadıköy
Telefon : 216 386 29 49
Açık Olduğu saatler : 20.30-02.00
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

Anadolu Yakası'nın göz bebeği Kadıköy'ün en büyük gösteri merkezlerinden biri olan Caddebostan Kültür Merkezi teknik özellikleri ve kapasitesiyle de iddialı bir konser ve gösteri alanı olmaya aday...

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Gösteri Merkezi
 
EFENDY
Hem gece kulübü, hem restoran hem de gösteri merkezi olarak çok amaçlı hizmet veren Efendy Show Theatre, Cuma ve Cumartesi günleri 20.30-01.30 saatleri arasında hizmet veriyor. Zemin katında bulunan 350 kişi kapasiteli restoranın mönüsünü Chef`s Restaurant hazırlıyor.
Devamı  
 
İSTANBUL MODERN
Türkiye’de modern ve çağdaş sanata ayrılmış ilk özel müze olan İstanbul Modern, 2004 yılında, modern sanatın toplum içinde daha yaygınlaşmasını desteklemek amacıyla kuruldu. İstanbul Boğazı kıyısında yer alan müze, çok yönlü bir kültür merkezi niteliğiyle resim, heykel, fotoğraf, sinema, video ve yeni medyayı bir araya getiriyor.
Devamı  
 
KADIKÖY HALK EĞİTİM MERKEZİ
Mekan, Bahariye Caddesi üzerinde, Kadıköy Kaymakamlığı'nın yanındadır. Kadıköy Meydanı'ndan Altıyola doğru devam ederek Bahariye Caddesi'ne ulaşabilirsiniz.
Devamı  
 
AKATLAR KÜLTÜR MERKEZİ
Çok yönlü kullanıma açık bir sanat kompleksi olan merkezin içinde gösteri salonu, sergi, kokteyl salonu, eğitim odaları bulunuyor. Gösteri salonu 346 koltuk kapasiteli olup, çeşitli kültürel etkinlikler, reklam ve klip çekimleri yapılmakta.
Devamı  
 
KUMBARACI 50
Altıdan Sonra Tiyatro’dan Yiğit Sertdemir’in konuşmasıyla başlayan açılışta Kumbaracı50’nin destekçileri, kendi çivilerini Kumbaracı50’nin duvarına çaktılar.
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Açık 11.2 C
Pazartesi

Yağışlı 14 C
Salı

Çok Bulutlu 10 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE