Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
CADDEBOSTAN KÜLTÜR MERKEZİ
Caddebostan
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
Bağdat caddesi Haldun Taner sok. No:11 Caddebostan Kadıköy
Telefon : 216 386 29 49
Açık Olduğu saatler : 20.30-02.00
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

Anadolu Yakası'nın göz bebeği Kadıköy'ün en büyük gösteri merkezlerinden biri olan Caddebostan Kültür Merkezi teknik özellikleri ve kapasitesiyle de iddialı bir konser ve gösteri alanı olmaya aday...

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Gösteri Merkezi
 
PLATO FİLM OKULU
PLATO FİLM OKULU, Türkiye’nin en üretken yapım şirketlerinden biri olan PLATO FİLM’in çatısı altında, Türkiye’nin en saygın özel üniversiteleri arasında yer alan T.C. KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ İletişim Fakültesi’yle işbirliği içinde, geleceğin filmcilerini yetiştiriyor.
Devamı  
 
SALSANAT
21 Subat 2007'de kurulan "Salsanat Istanbul" 3 farkli konseptden olusmaktadir. Main Stage Performance Hall : 400 Kisi kapasiteli alan isitsel ve gorsel olarak gunumuz teknolojisi ile donatilarak En Iyi ve En Kaliteli Live Band leri her ay konuk ederek dinleyenlere muzik ziyafeti yasatmaktadir.
Devamı   1 Yorum   
 
Nazım Hikmet Kültür Merkezi
Nâzım Hikmet Kültür Merkezi, yeni mekanında, eski bir okul binasına yerleşmenin avantajıyla; gösteri salonu, açıkhava sineması, sergi salonu, derslikleri, kütüphanesi, kitabevi ve kafetaryasıyla geniş imkanlara sahip.
Devamı  
 
STUDIO LIVE
Studio Live, İstiklal Caddesi üzerinde, Hüseyinağa Camii'sinin bulunduğu Sakız Ağacı Sokakta yer alır. Mekan Taksim Cumhuriyet Anıtı'na 500 m, AFM Fitaş Sinemaları'na ise 300 m mesafededir.
Devamı  
 
Borusan Müzik Evi
Borusan Müzik Evi sanatseverlere son derece kapsamlı hizmetler sunmak üzere planlanmış mükemmel bir “ev”.
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

C
Salı

C
Çarşamba

C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE