Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
MİMAR SİNAN ÜNİ. FINDIKLI KAMPÜSÜ
Fındıklı
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
Meclisi Mebusan Cd. No: 24 Fındıklı
Telefon : 212 252 16 00
Açık Olduğu saatler : 24 Saat açık
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

Mimar Sinan Üniversitesi'nin eğlence merkezi

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Gösteri Merkezi
 
ABDİ İPEKÇİ ARENA
Sahil yolundan gelirken Yedikule yol ayrımından Topkapı yönüne dönerek spor salonuna ulaşabilirsiniz. Yol ayrımından yaklaşık 500 m mesafededir. Topkapı yönünden gelirken Zeytinburnu ve sahil yolu sapağını takip ederek mekana ulaşabilirsiniz.
Devamı  
 
MASLAK İSTANBUL ARENA
Dünyada çekim merkezi olmuş büyük şehirlerin hemen hemen hepsi sadece gündüzleri sundukları ile değil, geceleri ile de turistler için tercih belirlemede etkin olmuştur. İstanbul, özellikle son yılların en çok tercih edilen gezi destinasyonlarından biri
Devamı  
 
YENİ MELEK
1954 yılında Şen Dul filmi ile ilk defa seyircisini ağırlayan Yeni Melek sineması, senelerce Beyoğlu’nu Beyoğlu yapan mekanlardan biri oldu. Salı geceleri düzenlediği galalarıyla İstanbulluların zihnine yazdırdı adını Yeni Melek
Devamı  
 
İSTANBUL MODERN
Türkiye’de modern ve çağdaş sanata ayrılmış ilk özel müze olan İstanbul Modern, 2004 yılında, modern sanatın toplum içinde daha yaygınlaşmasını desteklemek amacıyla kuruldu. İstanbul Boğazı kıyısında yer alan müze, çok yönlü bir kültür merkezi niteliğiyle resim, heykel, fotoğraf, sinema, video ve yeni medyayı bir araya getiriyor.
Devamı  
 
STUDIO LIVE
Studio Live, İstiklal Caddesi üzerinde, Hüseyinağa Camii'sinin bulunduğu Sakız Ağacı Sokakta yer alır. Mekan Taksim Cumhuriyet Anıtı'na 500 m, AFM Fitaş Sinemaları'na ise 300 m mesafededir.
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Açık 24.1 C
Pazar

Az Bulutlu 31 C
Pazartesi

Az Bulutlu 32 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE