Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
MİMAR SİNAN ÜNİ. FINDIKLI KAMPÜSÜ
Fındıklı
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
Meclisi Mebusan Cd. No: 24 Fındıklı
Telefon : 212 252 16 00
Açık Olduğu saatler : 24 Saat açık
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

Mimar Sinan Üniversitesi'nin eğlence merkezi

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Gösteri Merkezi
 
BAKIRKÖY SANAT MERKEZİ
Modern dans atölyesi, resim,müzik (gitar,keman vs.) atölyesi ve tiyatro,stand-up sahneleri dahil genel anlamda bir sanat merkezidir.Açıkçası bakırköyün bu kadar geniş yelpazesi bulunan ilk sanat merkezidir.Gerek görünüm gerekse hizmet bakımından mükemmele yakındır.
Devamı  
 
İNDİGO
Taksim’in göbeğine düştüğünden beri, gece ne yapalım sorusunun cevabı olarak ”Indigo’ya gidelim” cevabı kolay oluşmadı tabi ki. Indigo’cular önce Almanya’dan başladı, tüm Avrupa’yı sarsan techno, house devlerini getirdi. Electronica’ya daldı çıktı ama hızı hiç düşürmedi
Devamı  
 
SALSANAT
21 Subat 2007'de kurulan "Salsanat Istanbul" 3 farkli konseptden olusmaktadir. Main Stage Performance Hall : 400 Kisi kapasiteli alan isitsel ve gorsel olarak gunumuz teknolojisi ile donatilarak En Iyi ve En Kaliteli Live Band leri her ay konuk ederek dinleyenlere muzik ziyafeti yasatmaktadir.
Devamı   1 Yorum   
 
REFRESH THE VENUE
Yeni ismi "Refresh" olarak değişen Maslak Venue, paylaşım platformu kurumsal organizasyonlara yönelik olarak alternatif kullanım olanakları sunmaktadır.
Devamı  
 
İstanbul Kongre Merkezi
Binaya yaklaşım özel araç ile Taşkışla Caddesi üzerinde tünel içinden, yaya olarak ise Gümüş Caddesi üzerindeki meydandan sağlanmaktadır...
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

C
Perşembe

C
Cuma

C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE