Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
Punctum Performance
Taksim
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
İstiklal Cad. Atıf Yılmaz Sok. No:17/A Kat:3, Taksim
Telefon :
Açık Olduğu saatler :
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

Ağa Camii'nin sokağından girdiğinizde sol tarafta Punctum Performance karşınıza çıkacaktır.

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Club & Bar
 
MEZZANINE LOUNGE
Hyatt Regency Hotel İstanbul bünyesinde hizmet veren The The Mezzanine & The Library Lounge, iş çıkış rahatlamak için özellikle iş adamlarının tercih ettiği mekanlardan biri. Deri koltuklar, şömine, antikalar...
Devamı   1 Yorum   
 
MİLO
Beyoğlu'nun yeni klübü Milo, adını Music is Love felsefesinden alıyor. Türkiye'nin en eski Dj'lerinden U.F.U.K, mekanın işletmesini ve müzik direktörlüğünü üstlenmiş. Bu durumda Milo'da kaliteli House Music dinleyip, keyifli vakit geçirmeniz garanti!
Devamı   1 Yorum   
 
THE NORTH SHIELD ATATÜRK HAVALİMANI
Türkiye’nin en büyük havayolu ikram ve havalimanı restaurant işletmecisi olan USAŞ, 1998 yılında Swissair Şirketler grubu üyesi olan Gate Gourmet International ile birleştikten sonra yenilikçi ve gelişen şirket politikası ile The North Shield Pub'ların...
Devamı  
 
NİŞANTAŞI ON
Nişantaşı'nın en hareketli barlarından biri. Haftasonları erken saatlerde ( 22.00-23.00 arası ) dolmaya başlıyor. Saatler 00.00'ı gösterdiğindeyse mekan tıklım tıklım oluyor. Adeta adım atacak yer kalmıyor.
Devamı  
 
SHE-VA
Beyoğlu'ndan yıllardır eğlence hayatına yön veren balo turizm bünyesinde yer alan mekanımız dönem dönem farklı konseptlerini yansıtacak isimlerle hizmet vermiştir. Bünyesindeki değişimi müdavimlerinden gelen talepler doğrultusunda belirleyen balo turizm yeniliklerini SHE-VA ismiyle sizlere sunmaktadır.
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

C
Pazartesi

C
Salı

C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE