Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
THE HALL
Beyoğlu
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
Küçük Bayram Sok. No:7 Beyoğlu
Telefon :
Açık Olduğu saatler : 22:00- 04:00
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

Eski Ermeni kilisesinden dönüştürülen The Hall, sanatsal ve kültürel yaratıcı tüm projelere açık bir etkinlik merkezi olarak düşünülmüş. Beyoğlu Emek Sineması'nın sokağından girin; önce sola, sonra sağa dönün. Karşınızda, The Hall. The Hall kiliseye adapte edilen yeni iç mekân tasarımıyla da her türlü sanatsal etkinliğin gerçekleşmesine olanak sağlıyor.

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Club & Bar
 
CRYSTAL
House Müzik tutkunlarının uğrak yeri olan Crystal İstanbul'un en önemli kulüplerinden biri. Sadece Cuma ve Cumartesi günleri açık olan mekan yenilenen ses ve ışık sistemiyle konuklarına görsel bir şölen de yaşatıyor.
Devamı   1 Yorum   
 
The Mekan
The Mekan...
Devamı   1 Yorum   
 
LOCCA
Nişantaşı'nın en iddialı mekanlarından Locca, etkileyici ambiansı ve konsept partileriyle gece hayatının favorisi olmaya aday.
Devamı   1 Yorum   
 
VELİ BAR
Beyoğlu'nda gezerken ille de Latin müzik diye tutturursanız Veli Bar imdadınıza yetişiyor... Öğle saatlerinde yemek keyfiyle başlayan eğlence gecenin geç saatlerine kadar ateşli Latin Danslarıyla devam ediyor Veli Bar'da...
Devamı  
 
KEHRİBAR
Yalnızca Divan otel müşterilerine hizmek veren Kehribar, salon müziği eşliğinde sakin bir gece geçirmek isteyenler için ideal bir mekan.
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

C
Pazar

C
Pazartesi

C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE