Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
THE HALL
Beyoğlu
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
Küçük Bayram Sok. No:7 Beyoğlu
Telefon :
Açık Olduğu saatler : 22:00- 04:00
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

Eski Ermeni kilisesinden dönüştürülen The Hall, sanatsal ve kültürel yaratıcı tüm projelere açık bir etkinlik merkezi olarak düşünülmüş. Beyoğlu Emek Sineması'nın sokağından girin; önce sola, sonra sağa dönün. Karşınızda, The Hall. The Hall kiliseye adapte edilen yeni iç mekân tasarımıyla da her türlü sanatsal etkinliğin gerçekleşmesine olanak sağlıyor.

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Club & Bar
 
ÇIRAĞAN
Her gün 18.00-02.00 saatleri arasında müşterilerini ağırlayan bu şık mekanda her tür içkiyi bulmak mümkün. Maun duvar panelleri ve dekorasyonu ile bir ingiliz kulübünü anımsatırken, eski bir yalıdan örneklenen kabartmalı tavan süslemesi...
Devamı  
 
THE NORTH SHIELD KALAMIŞ
Gece hayatının modası geçmeyen mekanı The North Shield Pub, kendine özgü İngiliz tarzı pub dekorasyonu ile Kalamış’a yepyeni bir renk getiriyor.
Devamı  
 
NOA LOUNGE
Noa Lounge, Cihangir'lilerin gayet iyi bildiği Leyla'nın bulunduğu bina olan Zurich Otel'in en üst katında açıldı. Noa Lounge, House müzik severlere hitap ediyor.
Devamı   1 Yorum   
 
LİNE
Line'da büyük bir sahne, dans pisti, surround sistem müzik ekipmanları ve dev ekran yer alıyor. Tüm bu özellikleriyle sadece canlı gösterilere değil çeşitli aktivitelere de evsahipliği yapıyor.
Devamı  
 
STNBL 34
Gece hayatının müdavimlerinin özlediği, herkesin birbirine aşina olduğu, şıklık yarışlarının yaşanacağı, elit eğlence anlayışının sabahlara kadar süreceği Stnbl, günümüz metropol kulüplerinin en özgün örneği.
Devamı   1 Yorum   
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Açık 9.1 C
Cumartesi

Parçalı Bulutlu 14 C
Pazar

Bilinmiyor 13 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE