Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
THE HALL
Beyoğlu
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
Küçük Bayram Sok. No:7 Beyoğlu
Telefon :
Açık Olduğu saatler : 22:00- 04:00
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

Eski Ermeni kilisesinden dönüştürülen The Hall, sanatsal ve kültürel yaratıcı tüm projelere açık bir etkinlik merkezi olarak düşünülmüş. Beyoğlu Emek Sineması'nın sokağından girin; önce sola, sonra sağa dönün. Karşınızda, The Hall. The Hall kiliseye adapte edilen yeni iç mekân tasarımıyla da her türlü sanatsal etkinliğin gerçekleşmesine olanak sağlıyor.

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Club & Bar
 
QUEENS
2001'den beri hizmet veren mekan müşterilerine çılgın geceler yaşatmayı vaad ediyor. Yenilenen dekorasyonuyla club ve Türkçe şarkılar çalınan kulüp Taksim'deki marjinal barlar arasında yükselişte...
Devamı   1 Yorum   
 
Clinic Live Music Club
Devamı  
 
MELON 24
Reasürans Pasajı'nda 2008 kış sezonunda eski Jojo'nun yerine açılan Melon 24 özellikle genç kesime hitap eden bir gece kulübü. Mekanda Perşembe, Cuma ve Cumartesi geceleri DJ Fatih Aka'ylı geceler...
Devamı  
 
Air Cafe
Air cafe'de kendinizi SAMIMI bir ortamda bulup DILEDIGINIZ müziği dinleyip aynı zamanda kendi ETKINLIGINIZI gerçekleştirebilirsiniz.
Devamı   1 Yorum   
 
THE NORTH SHIELD YEŞİLKÖY
İlk şubesini 15 yıl önce Ataköy Marina içinde açan The North Shield Pub 15 yıl sonra yuvaya döndü ve müşterilerinden gelen yoğun talep ile Yeşilköy'de bulunan Çınar otelin yanında hizmete girdi.
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Yağışlı 7.5 C
Çarşamba

Yağışlı 9 C
Perşembe

Çok Bulutlu 9 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE