Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
THE HALL
Beyoğlu
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
Küçük Bayram Sok. No:7 Beyoğlu
Telefon :
Açık Olduğu saatler : 22:00- 04:00
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

Eski Ermeni kilisesinden dönüştürülen The Hall, sanatsal ve kültürel yaratıcı tüm projelere açık bir etkinlik merkezi olarak düşünülmüş. Beyoğlu Emek Sineması'nın sokağından girin; önce sola, sonra sağa dönün. Karşınızda, The Hall. The Hall kiliseye adapte edilen yeni iç mekân tasarımıyla da her türlü sanatsal etkinliğin gerçekleşmesine olanak sağlıyor.

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Club & Bar
 
STUDIO LIVE AZIZA
"Studio Live" organizasyondaki farklılığı ve iyiyi, teknik alt yapıyla da profesyonelce birleştirmiş bir canlı performans mekanıdır.
Devamı   1 Yorum   
 
SUADA
Galatasaray Adası'nın işletmesini alan Reina'nın sahipleri Mehmet Koçarslan ve Ali Ünal'ın yarattığı Suada konsepti, hem gece hem gündüz eğlenceye imkan veriyor...
Devamı   2 Yorum   
 
CAHİDE 3D
Yeni sezonda Cahide 3D “Üç boyutlu gör” sloganı ile İstanbullulara yine çılgın geceler yaşatacak.
Devamı   4 Yorum   
 
NİŞANTAŞI ON
Nişantaşı'nın en hareketli barlarından biri. Haftasonları erken saatlerde ( 22.00-23.00 arası ) dolmaya başlıyor. Saatler 00.00'ı gösterdiğindeyse mekan tıklım tıklım oluyor. Adeta adım atacak yer kalmıyor.
Devamı  
 
TAPS
TAPS, Nişantaşı’nda kendi ürettiği yüksek kalite biralarını müşterilerine sunuyor. Mekan, özel camlı bölmeler sayesinde çuvaldaki arpa sürecinden üç kat aşağıdaki musluklara kadar biranın üretim sürecine tanık olabileceğiniz...
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Puslu 9.4 C
Pazar

Yağışlı 13 C
Pazartesi

Çok Bulutlu 9 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE