Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
THE HALL
Beyoğlu
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
Küçük Bayram Sok. No:7 Beyoğlu
Telefon :
Açık Olduğu saatler : 22:00- 04:00
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

Eski Ermeni kilisesinden dönüştürülen The Hall, sanatsal ve kültürel yaratıcı tüm projelere açık bir etkinlik merkezi olarak düşünülmüş. Beyoğlu Emek Sineması'nın sokağından girin; önce sola, sonra sağa dönün. Karşınızda, The Hall. The Hall kiliseye adapte edilen yeni iç mekân tasarımıyla da her türlü sanatsal etkinliğin gerçekleşmesine olanak sağlıyor.

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Club & Bar
 
Blueslive
Blueslive; rahatlığı, samimiyeti ve konforunda keyif desek yeridir...
Devamı  
 
CORRIDOR
Eğlence ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren Keller Group, 2003 yılında Osman Yalın ve Hakan Özkan tarafından kuruldu. Keller Group’un ilk projesi olan Corridor Bar Kasım 2003’te açıldığından beri Nişantaşı’nda Milli Reasürans Pasajı’nın alt katında hizmet veriyor.
Devamı  
 
İstanbul Bronx
İstanbul’un önemli rock barlarından biri olan Bronx, programı dahilinde yeni nesil alternatif Rock gruplarına yer veriyor. Ağırlıklı olarak yerli isimlerin sahne aldığı mekan, zaman zaman yabancı gruplara da evsahipliği yapılıyor.
Devamı  
 
MELON 24
Reasürans Pasajı'nda 2008 kış sezonunda eski Jojo'nun yerine açılan Melon 24 özellikle genç kesime hitap eden bir gece kulübü. Mekanda Perşembe, Cuma ve Cumartesi geceleri DJ Fatih Aka'ylı geceler...
Devamı   1 Yorum   
 
KLUB KARAOKE
Klub Karaoke Godet ekibinin yeni projesi. Eski Godet'in alt katında açılan mekanın farklı bölümleri var. Tokyo Fantasy odası 16, London Fetish 40, Miami Vice 100 kişilik organizasyonlara kapılarını açıyor. Kapısını kapatıp dilediğiniz kadar bağırarak karaoke yapabileceğiniz...
Devamı   1 Yorum   
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

C
Perşembe

C
Cuma

C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE