Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
THE HALL
Beyoğlu
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
Küçük Bayram Sok. No:7 Beyoğlu
Telefon :
Açık Olduğu saatler : 22:00- 04:00
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

Eski Ermeni kilisesinden dönüştürülen The Hall, sanatsal ve kültürel yaratıcı tüm projelere açık bir etkinlik merkezi olarak düşünülmüş. Beyoğlu Emek Sineması'nın sokağından girin; önce sola, sonra sağa dönün. Karşınızda, The Hall. The Hall kiliseye adapte edilen yeni iç mekân tasarımıyla da her türlü sanatsal etkinliğin gerçekleşmesine olanak sağlıyor.

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Club & Bar
 
STNBL 34
Gece hayatının müdavimlerinin özlediği, herkesin birbirine aşina olduğu, şıklık yarışlarının yaşanacağı, elit eğlence anlayışının sabahlara kadar süreceği Stnbl, günümüz metropol kulüplerinin en özgün örneği.
Devamı  
 
Life Roof Boğaziçi
Life Roof etkinliklerine yaz boyunca boğazdaki teknesiyle devam ediyor.Life Roof Boğazici Teknesi 11 Haziran 2010 Cuma Gününden itibaren Boğazda...
Devamı   1 Yorum   
 
TAO LOUNGE
Uzak Doğu'nun meşhur “Tao” felsefesinin yanı sıra Hindistan ve Türk mimarisinden de etkilenilmiş ve daha önce hiç denenmemiş bir dekorasyon tarzıyla gece hayatına “Merhaba” diyen TAO Lounge&Club, müşterilerin restoran ve gecce kulübü keyfini bir arada...
Devamı  
 
SCENT
Scent, Nişantaşı Abdi İpekçi caddesinin en işlek noktasında konumlanan ve Nişantaşı'nda 21:00- 04:00 saatleri arasında hizmet veren nadir gece kulübü ve restaurant'lardan biri olma iddiasını taşıyor.
Devamı  
 
360istanbul East
Moda'da İstanbul’un en güzel manzarasına karşı konumlanmış muhteşem mekan 360istanbul East! Lezzetli yemekleri ve manzarasıyla büyüleyen bir atmosfere sahip bu mekana bayılacaksınız!
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Yağışlı 9.2 C
Cumartesi

Bilinmiyor 16 C
Pazar

Çok Bulutlu 20 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE