Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
THE HALL
Beyoğlu
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
Küçük Bayram Sok. No:7 Beyoğlu
Telefon :
Açık Olduğu saatler : 22:00- 04:00
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

Eski Ermeni kilisesinden dönüştürülen The Hall, sanatsal ve kültürel yaratıcı tüm projelere açık bir etkinlik merkezi olarak düşünülmüş. Beyoğlu Emek Sineması'nın sokağından girin; önce sola, sonra sağa dönün. Karşınızda, The Hall. The Hall kiliseye adapte edilen yeni iç mekân tasarımıyla da her türlü sanatsal etkinliğin gerçekleşmesine olanak sağlıyor.

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Club & Bar
 
NARDİS JAZZ CLUB
Nardis çok fazla tür gözetmeksizin jazz eksenli yaratıcı müziğe yer verilen, müzik ve müzisyenin öne çıktığı her performansın bir konser ortamında, ancak kulüp rahatlığında doya doya yaşandığı bir Jazz kulübü…
Devamı   2 Yorum   
 
THE LIBRARY BAR
İstanbul Elmadağ'daki Hyatt Regency Otel'in eski İngiliz centilmenler kulübü havasındaki The Library Bar'ında keyifli akşamlar sürüyor. Şömine başında sıcak şarap içiyorsunuz. Ayrıca sıcak rom ya da viskili harika punch (bir tür meyva kokteyli) hazırlıyorlar.
Devamı  
 
Loop
Loop günlük rutinden bir parça olsun sıyrılmak, eğlenmek ve dans etmek için eğlence severleri bir araya getirmeyi amaçlıyor.
Devamı  
 
TaXim Live
Taxim Live bahçe katında Jazz, Blues, Lounge tınılarıyla sizi karşılayıp mutfağından çıkan lezzetler eşliğinde eğlence katında ağırlıyor.
Devamı  
 
ZEST BAR&TERRACE
Maçka parkı manzaralı Zest Bar & Terrace, Hilton Parksa İstanbul Hotel bünyasinde hizmet veriyor. Haftanın yedi günü 10:30-01:00 saatleri arasında açık olan "Zest Bar & Terrace" sabah, öğle, akşam yemeği hizmetinin yanı sıra...
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Az Bulutlu 25 C
Cumartesi

Parçalı Bulutlu 27 C
Pazar

Parçalı Bulutlu 29 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE