Semt
Tür
Listeleme Türü
Mekan Ara
YAZARLAR
Özveri Gökçe Ersöz
Rumeli Hisarı'nda bir Sade Kahve
Özgür Şef
Bir İtalyan klasiği Tramisu...
 
 
 
 
 
 
 
THE HALL
Beyoğlu
Kredi Kartı :
Otopark :
Adres
Küçük Bayram Sok. No:7 Beyoğlu
Telefon :
Açık Olduğu saatler : 22:00- 04:00
 


Paylaş:   facebook   twitter   stumbleupon   yahoo   delicious   digg   reddit
 

Eski Ermeni kilisesinden dönüştürülen The Hall, sanatsal ve kültürel yaratıcı tüm projelere açık bir etkinlik merkezi olarak düşünülmüş. Beyoğlu Emek Sineması'nın sokağından girin; önce sola, sonra sağa dönün. Karşınızda, The Hall. The Hall kiliseye adapte edilen yeni iç mekân tasarımıyla da her türlü sanatsal etkinliğin gerçekleşmesine olanak sağlıyor.

 
MEKANA NASIL GİDERİM?
 
 
YORUM EKLE
 
Ekleyen(isim/rumuz)  
Eposta Adresiniz  
 
 
Diğer Club & Bar
 
TEPE LOUNGE
The Marmara Oteli'nin çatı katındaki Tepe Lounge’da tavandan yere uzanan pencereler sayesinde İstanbul'un ışıl ışıl gece manzarasının tadını çıkaran konuklara çok sayıda kokteyl seçeneği sunulmaktadır.
Devamı  
 
MİLO
Beyoğlu'nun yeni klübü Milo, adını Music is Love felsefesinden alıyor. Türkiye'nin en eski Dj'lerinden U.F.U.K, mekanın işletmesini ve müzik direktörlüğünü üstlenmiş. Bu durumda Milo'da kaliteli House Music dinleyip, keyifli vakit geçirmeniz garanti!
Devamı  
 
SUADA
Galatasaray Adası'nın işletmesini alan Reina'nın sahipleri Mehmet Koçarslan ve Ali Ünal'ın yarattığı Suada konsepti, hem gece hem gündüz eğlenceye imkan veriyor...
Devamı  
 
SCENT
Scent, Nişantaşı Abdi İpekçi caddesinin en işlek noktasında konumlanan ve Nişantaşı'nda 21:00- 04:00 saatleri arasında hizmet veren nadir gece kulübü ve restaurant'lardan biri olma iddiasını taşıyor.
Devamı  
 
SCARLETT CLUB
Eğlence denince akla ilk gelen semtlerden Nişantaşı'nın fenomen adaylarından Scarlett Club, sıradışı partileriyle müşterilerine davetkar tınılar yolluyor...
Devamı  
 
 
HAVA DURUMU
Bugün

Açık 24.7 C
Perşembe

Bilinmiyor 28 C
Cuma

Bilinmiyor 28 C
İSTANBUL HARİTASI

Ataköy Marina Hotel
Türkiye'nin ilk 5 Altın Çapa'lı yat limanının yanında konumlanmış olan Ataköy Marina Hotel konuklarımız için huzurlu bir barınak olmasının yanında İstanbul'un hareketli merkezine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
ETKİNLİK BİLDİR
MEKAN EKLE